Montaż wykładzin

W oparciu o doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu wykładzin obiektowych powstała firma “MODERN”. Istniejemy na polskim rynku już od 2011 roku. Dynamiczny rozwój firmy, pozwala nam świadczyć usługi również na terenie krajów Unii Europejskiej.
Naszą Firmę wyróżnia natychmiastowa dostępność do produktów, jak i odpowiednie podejście do każdego Klienta. Doświadczenie pozwala nam na wybór właściwego pokrycia podłogi tak, aby Klient użytkował ją z zadowoleniem przez długie lata. Oferujemy wykładziny PCV i dywanowe, panele LVT i podłogi sportowe najwyższej jakości.
Firma MODERN zapewnia kompleksową realizację zamówień począwszy od spotkania z klientem, realizację zamówienia, po instalację dostarczonej podłogi.
Każdemu Klientowi zapewniamy gwarancje na usługę i dostarczony produkt, terminowość i najniższą cenę na rynku. Kierujemy się zasadą….” robimy tak, jakbyśmy robili dla siebie”.
Z każdym kolejnym rokiem rozwijamy się i robimy krok naprzód pozyskując coraz to większa liczbę klientów. Zadowolonych klientów…

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?
Mamy doświadczenie przy realizacji dużych projektów

Realizujemy kontrakty dla wymagających Klientów. W ostatnim czasie zakończyliśmy realizację dla jeleniogórskiego potentata branży IT, firmy Code Two w siedzibie instalując winylową wykładzinę akustyczną. Następnie układaliśmy podłogę, w jednym ze szpitali miedziowego zagłębia.

Jesteśmy elastyczni

Podobnie jak instalowane przez nas produkty jesteśmy elastyczni. Mamy świadomość, że w trakcie realizacji inwestycji mogą nastąpić zmiany oczekiwań. Wizualizacja nie zawsze jest w stanie odzwierciedlić rzeczywistość, pojawiają się utrudnienia, których rozwiązanie wymaga podjęcia innych kroków niż zakładane pierwotnie.

Montujemy w ekspresowym tempie

Wiemy jak ważne jest, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać codzienne działanie Państwa instytucji lub firmy. Dzięki nabytemu doświadczeniu prace przeprowadzamy w szybkim tempie, zachowując jednocześnie najwyższy możliwy standard świadczonych usług.

Nasi Klienci